Metallkonstruktsioonide paigaldus ja montaaž

Keevitustööd teraskonstruktsioonide paigaldusel

Metallkonstruktsioonide paigaldus ja montaaž ettevõttelt T-Craft OÜ – 10 aastat kogemusi ja euroopalik kvaliteet. Töötame nii enda valmistatud konstruktsioonidega, sealhulgas katusefermid, kui ka teiste tootjate toodanguga.

Keevitavate detailide paigaldus ja muud teenused

Keevitustöid teostavad kõrgelt kvalifitseeritud keevitajad, kes kasutavad poolautomaatkeevitust süsinikdioksiidi keskkonnas. Roostevabast terasest konstruktsioonide keevitusel kasutatakse käsitsi kaar- või argoonkaarkeevitust.

Kõigil keevitajatel on kõrgtööde luba. Ettevõttel on litsents keevitustööde teostamiseks, sertifitseeritud keevitustehnoloogia ja kõigi tasemete (1.-4.) koolitatud keevitusspetsialistid.

Ettevõtte koosseisus on pädevad insenerid ja tehnikud, kes on võimelised lahendama igasuguseid tootmisülesandeid. Nad tagavad vastavalt tehnoloogiale keevitavate detailide paigalduse ja kohandavad vajadusel konstruktsioonilahendusi.

Meilt saate tellida järgmist:

  • sandwichpaneelide paigaldus;
  • katuse parandustööd;
  • metallkonstruktsioonide püstitamine;
  • avariitööd.

Koostöötingimused

T-Craft OÜ – kvaliteetne teraskonstruktsioonide paigaldus. Ettevõte on avatud konstruktiivsele dialoogile, et kiiresti reageerida kliendi vajadustele.

Jälgime rangelt koostöötingimuste täitmist, esmajoones tähtaegade osas. Ehitiste ja hoonete montaažile ning igasuguse keerukusega keevitustöödele on kehtestatud mõistlikud hinnad.