Keevitustööd

T-Craft OÜ osutab keevitustöid. Meie spetsialistid valmistavad detaile ja seadmeid, teostavad keeruliste talade, treppide, väravate jm. keevitustöid. Samuti valmistavad tooteid vastavalt klientide joonistele. Populaarsemad on elektri- ja gaasikeevitustööd. Meie klientideks on äri- ja eraettevõtted. Juba teist aastakümmet tegeleme Skandinaavia riikides metalltoodete tootmise ja paigaldamisega. Galeriis on esitletud keevitaja, gaasikeevitaja ja teiste spetsialistide tööd.

Ehituskonstruktsioonide keevitustöö nõuab põhjalikku lähenemist. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad teostada julgeid ideid ja keerukaid keevitustöid, teenuseid osutatakse eelneva taotluse alusel. Veatu õmbluste töötlemine on osa keevitustööst. Meistrite valmistatud mahukad metallkonstruktsioonid näevad elegantsed välja.

Ettevõte pakub järgmisi keevitustöid:
MIG-MAG keevitus — konstruktsiooni elementide kaitse
TIG keevitus — mitte-ferromagnetilistest metallidest toodete kokkupanek;
Avariikorras keevitustööd — ekstreemsed tingimused;
Keevitajate rent — keevitustööd tellija territooriumil.


Keevitustöid kontrollitakse protokolli alusel. Keevitustöid on võimalik tellida kontaktivormi kaudu ja tööd lõpetatakse etteantud tähtajaks. Spetsialistid vastavad kõigile teie küsimustele. Kodulehelt leiate ettevõtte e-posti aadressi ja telefoninumbri.