Metallkonstruktsioonide montaaž / paigaldus

blank
Keevitusteenused Eestis
March 17, 2021
blank
Katusetööd ja Katuse paigaldamine
May 4, 2021
Show all

Metallkonstruktsioonide montaaž / paigaldus

blank

Tööstus- ja kaubandusettevõtete ehitust on peaaegu võimatu ette kujutada ilma metallkonstruktsioone kasutamata. Metallkonstruktsioonide tugevuse, ohutuse ja vastupidavuse määrab mitte ainult toodete valmistamise kvaliteet, vaid ka paigaldus. T-Craft OÜ pakub ehitusmetallkonstruktsioonide alal kõiki teenuseid: projekteerimine, valmistamine ja paigaldamine. Aastatepikkune kogemus tootmise ja paigalduse valdkonnas kõigis Skandinaavia riikides võimaldab meil täita mis tahes keerukusega ülesandeid vastavalt tänapäeva standarditele ja tehnoloogiatele.

Tööde järjestus

Me läheneme metallkonstruktsioonide paigaldamisele kompleksselt ja tagame töö kõrge kvaliteedi. Peamised tööde etapid:

  • tehnoloogiline ja organisatsiooniline ettevalmistus (ost, ladustamine);
  • montaaži-/paigaldustööd;
  • metallkonstruktsiooni kokkupaneku või keevitamise kvaliteedi kontroll;
  • vajalike dokumentide koostamine ja üleandmine kliendile.

Tööprotsessi õige korraldus, oskuslike spetsialistide meeskond ja vajalik seadmebaas võimaldavad meil paigaldada metallkonstruktsioone, ladude, angaaride, tööstushoonete karkasse, katuse- ja vahekorruseid, supermarketeid, kaubanduskeskusi ja muid konstruktsioone. Pakume ka täisvalmis lukksepatöid: projekteerimisest kuni tarnimise ja montaažini.

Miks kliendid meid eelistavad

Meie firma on juhtival positsioonil metallkonstruktsioonide tootmise ja paigaldamise valdkonnas tänu suurele praktilisele kogemusele ja täpselt planeeritud tehnoloogilisele protsessile. Käime ajaga kaasas ja juurutame tootmisse pidevalt kõige uuemaid lahendusi, võttes arvesse muutuvaid turunõudeid. Lisaks pakume oma klientidele järgmisi eeliseid:

  1. Taskukohased hinnad metallkonstruktsioonide kvaliteetsel paigaldamisel.
  2. Teenuste kõrgeim kvaliteet.
  3. Võimas tootmisbaas, mis lubab valmistada ja paigaldada igas suuruses metallkonstruktsioone.
  4. Mis tahes keerukusega metallkonstruktsioonide paigaldamine.
  5. Individuaalne lähenemine igale projektile.

Oleme neid teenuseid osutanud juba aastaid, seega teame kõiki töö nüansse ja omadusi. Meie abiga viiakse metallkonstruktsioonide paigaldamine läbi kõige kõrgemal tasemel. Võtke meiega ühendust ja me valmistame teile metallist kõiki vajalikke tooteid, paigaldame need lühikese aja jooksul, täites kõik teie soovid.