Metallkonstruktsioonide tootmine

Metallkonstruktsioonide eelised
June 30, 2021
Show all

Metallkonstruktsioonide tootmine

Firma T-CRAFT tegeleb metalltoodete valmistamisega. Nende seas: trepid, riiulid, väravad, tarad ja muud konstruktsioonid. Meile on jõudumööda kõik tööd. Tänu toorme rangele valikule suudame tagada lisaks valmistoote esteetilisusele ka selle vastupidavuse ja pikaajalisuse.

Meie eelised

Meie eelistest võib nimetada:

  • kaasaegsed metalltöötlustehnoloogiad;
  • suure töökogemusega professionaalidest koosnev meeskond;
  • lepinguliste tähtaegade järgimine;
  • lai valik täiendavaid teenuseid: avariikeevitus, spetsialistide rent;
  • ehitusnõuete järgimine;
  • tehnilise ja raamatupidamisdokumentatsiooni kujundamine;
  • suur valik valmisprojekte, mida võite hinnata meie saidil.

Metalltoodete tootmisel kasutatakse Euroliidu standardipõhist mitmeastmelist kvaliteedikontrolli.

Tootmine

Pakume klientidele kompleksseid kolmeosalisi lahendusi, ühendades endas ideed, projekti väljatöötlust ja selle elluviivimist. Metallkonstruktsioone valmistame ka tellijate jooniste põhjal. Oma tugevateks külgedeks peame paindlikku lähenemist kliendile, optimaalseid hindasid ja tähtaegade täpset järgimist.

Metalltreppide tootmine

Reeglina tellitakse tooted 2 ja enama korrusega maja ehitamisel. Trepid peavad olema kindlad, vastupidavad, taludes suurt kaalu. Nimetatud nõuetele vastavad täiel määral metalltrepid, mida saate tellida firmalt T-CRAFT. Sirg- või keerdkonstruktsioonid sobituvad  orgaaniliselt igasse interjööri.

Metallriiulite (stellaažide) tootmine 

Metallriiulid aitavad korrastada väärtesemete ja dokumentide säilitamise, samuti optimeerida laologistikat. Võite tellida mistahes mõõtudega tooteid, milledel on piiramatus koguses riiuleid.

Lisaks tootmisele teeme isiklike või teistest ettevõtetest tellitud konstruktsioonide montaažitöid. Kohaselt hooldades säilivad need 50 ja enam aastat.

Metallkonstruktsioonid tellimusel

Firma T-CRAFT valmistab metallkonstruktsioone ka tellimuste põhjal, leides lahenduse mistahes ebastandardsetele ülesannetele. Isegi meie poolt valmistatud suuremõõtmelised ja tavatu geomeetrilise vormiga tooted vastavad täielikult kliendi ootustele ja tehnilistele kasutusnormidele.

Lõpphind sõltub tellimuse mahust ja täitmise ajast. Põhjalikku infot saate meie juhtidelt telefonil +372 5887 0867 või siis täites saidil oleva tagasiside vormi. Töötame kogu Eestis ja Soomes ning meil on heameel kõikide uute tellimuste ja pakkumiste üle.