Upitaja

Manitou MT 1440 HA

Teleskooplaadur

Otstarve

Tõstmistööd, ehituseelne ettevalmistus, materjalide käsitlemine, sillaehitus, vundamendi ehitus, pinnasetööd, metallitööd, lumekoristus, haljastustööd, teedeehitus, kommunaaltööd, paigaldustööd ja materjalide tõstmine.
Max Hor. ulatus - 9.46m
Max tõstevõime - 4000kg
Töökõrgus - 13.53m
Lisad - Kahvlid / jib

Teleskooptõstukid

MT-seeria teleskooptõstukid on uue põlvkonna seadmed kõige keerulisemate tingimuste jaoks. Nende kujundus on spetsiaalselt kohandatud teisaldamiseks ja tõstmiseks. Erinevad tarvikud ja lisaseadmed muudavad Manitou mitmekülgseks ja asendamatuks kaaslaseks kaevanduses ja põllumajanduses.

Koorma tõstmiseks, raskete plokkide teisaldamiseks, talade või torude mahalaadimiseks kasutatakse kõige sagedamini teleskooplaadurit. See on üks kasulikumaid tõstemasinaid, millele leidub alati kasutust ehitust- või tööstusplatsil.

Konstruktsiooni peamiseks eeliseks on kiiresti aktiveeritava teleskoopsüsteemi olemasolu. Tänu sellele saab upitajaga rohkem manööverdada. Teleskooplaadur saab ülesande täitmisega hakkama keskmiselt kolm korda kiiremini kui autokraana.

Lisaks põhitööriistale – kahvlile, sisaldab seade arvukalt lisaseadmeid:

  • erinevad haaratsid;
  • kiirkraanad;
  • puistekaupade kopad;
  • platvorme.

Reguleeritava kõrgusega sissetõmmatav poom võimaldab anda koormusi otse ehitatavale hoonele, mis suurendab töökiirust 3-4 korda. Upitaja ületab kõik muud tüüpi seadmed, kasutades seda kitsastes ruumides, näiteks kinnistes ladudes.

Manitou tõstuklaaduri stabiilsus, ohutus ja juhitavus ei tekita kaebusi. Vastukaal ja tugisüsteem tagavad stabiilsuse. Sellel on automaatsed kõrgusandurid, mis käivituvad, kui koorma tõstmise maksimaalne lubatud tase on saavutatud.

Millal on kasulik rentida teleskooplaadurit?

  • varustust on vaja teatud perioodiks (mitu päeva, nädalat);
  • seadme soetamine ei ole kasumlik;
  • alaliseks ladustamiseks ja hooldamiseks puuduvad võimalused;
  • vajadus kallite ja usaldusväärsete piiratud ressurssidega imporditud seadmete järele.

Manitou eritehnika ajutine kasutamine, rentimine säästab ettevõtet tarbetutest tehnoloogilistest ülesannetest ja finantskuludest.