Monolitiseerimine

Vuukide monolitiseerimine

Hoone ehitamist on ilma põrandaplaatide paigaldamiseta võimatu ette kujutada. Tehnoloogilised meetodid põhinevad mitmekordsel valamisel või vuukide monolitiseerimisel.

Projekteerimine

Projekteerimisetapis on vajalik arvestada ehitusmaterjalide mõõtmete ja pikkusega (ümbermõõduga) ning lisada kõik kulud eelarvesse. On vastuvõetamatu, et õõnespaneelide paigaldus toimub kellegi teise projekti järgi - arvutatud koormused võivad erineda ja vastavalt sellele võib olla ka vuukide monolitiseerimisel teistsugune tehnoloogia.

Paigalduseelne ettevalmistus

Enne õõnespaneelide paigaldamist on vaja spetsiaalse töövahendi abil tasandada selle ülemise serva pind. Vuukide monolitiseerimist kasutatakse ka massi ühtlaseks ümberjaotamiseks. Avad täidetakse telliste ja mineraalvillaga ning betoneeritakse.

Paigaldamine

Õõnespaneelide paigaldamine võimaldab teil vähendada plaatide ja muude ehituskonstruktsioonide vahelisi tühimikke ja tasandada nende vahelist erinevust. Vajadusel teostatakse raiumist ja ankurdamist. Vuukide monolitiseerimiseks kasutatakse klassi B25 või tugevamat betooni.

Meie ettevõtte omab laialdast ehitustööde kogemust, sealhulgas vuukide monolitiseerimisel. Võtke meiega kindlasti oma ehitatavate konstruktsioonide usaldusväärsuse suurendamiseks ühendust.