Metallitööd

Keevitus
October 13, 2020

Metallitööd nõuavad vaatamata näilisele lihtsusele suurepärast meisterlikkust, konkreetseid erialaseid oskusi ja kogemusi. Kvaliteetne metallitöötlus võimaldab luua tootmises hädavajalikke detaile ja struktuure.
Tallinna ettevõte T-Craft OÜ teostab metallitöid. Ettevõte alustas oma tegevust Inglismaal 2011. aastal. Töötame klientidega Eestist, Soomest ja teistest riikidest.
Meie ettevõtte spetsialistid teavad, et konstruktsiooni usaldusväärsus sõltub metallitöödest ja paigalduse kvaliteedist. Teeme oma tööd professionaalselt ja vastutame tulemuse eest.
Erinevad metallitööd
Meie ettevõte teostab mitmesuguseid metallitöid:
Metalltoodete tootmine: aiad ja väravad, trepid, talad ja muud konstruktsioonid. Valmistame metallitooteid ka vastavalt kliendi joonistele.
Nii meie ettevõtte toodetud kui ka kliendi konstruktsioonide paigaldamine.
Ehituskonstruktsioonide keevitamine kohapeal, sealhulgas erakorraline keevitamine. Keevitamisel kasutame kaarkeevitamist ja muid meetodeid. Õmbluste usaldusväärsuse tagame erivahendite kasutamisega.
Pakume klientidele ideid, kujundus ja teostust sisaldavaid terviklikke lahendusi.
Ettevõttes töötavad suurte kogemustega spetsialistid. Garanteerime, et kõik metallitööd tehakse kvaliteetselt ja õigeaegselt.